CUMHURBAŞKANINDAN ÜRGÜP HALKINA SELAM

09 Ağustos 2016  |  Manşet  |  0 Yorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOBB’a bağlı oda ve borsa başkanlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi. Ürgüp  Ticaret Odası Başkan Ahmet Aydın’ında yer aldığı toplantıda, “TOBB ve Oda-Borsa camiası her zaman demokrasiden ve milletinden yana olacaktır” mesajı vurgulandı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı oda ve borsa başkanlarıyla, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde istişare toplantısı gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu toplantıya Ürgüp Ticaret Odası’nı temsilen Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın katıldı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım ile ayrı ayrı gerçekleşen istişare toplantıları hakkında değerlendirmelerde bulunan Ahmet Aydın Haber merkezimize yaptığı açıklamada “İş dünyası açısından önem taşıyan istişare toplantılarında, oda ve borsalar olarak bir kez daha demokrasimize ve devletimize sonuna kadar sahip çıktığımızı vurguladık. Ayrıca Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a Ürgüp halkının selamlarını ilettik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan ise Ahmet Aydın’a Ürgüp’lü vatandaşlarıma selam götür dediğini belirtti.

Ayrıca Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın “Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası olarak Şehit ve gazilerimize 15.000  TL  nakdi yardımda bulunduklarını da belirtti.


Haber Galeri Eklenmemiş.