Ticaret Odası Başdere Ortaokuluna Fen Laboratuvarı Hediye Etti

24 Mayıs 2016  |  Manşet  |  0 Yorum

Ürgüp ilçesine bağlı Başdere köyünde bulunann Başdere Ortaokulu’nda fen laboratuvarı açılışı yapıldı.

 

Açılışa, Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir, Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın, Oda Genel Sekreteri Emrullah Başer ve öğretmenler ile öğrenciler katıldı. Eğitim alanında okulun sürekli kendini yenilediğini ve varlığını devam ettirdiğini anlatan okul müdürü Nurullah Özkan, okulun eğitim - öğretimde önemli bir yere sahip olduğunu ve kurulan bu fen laboratuvarı ile öğrencilere daha başarılı iyi bir eğitim sunacaklarını söyledi.

 

Okul müdürü Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir’e laboratuvar hakkında bilgi verirken Fen Bilgisi Öğretmeni tarafından bu esna da öğrencilere laboratuvarda küçük bir deney gösterildi.

 

Laboratuvarın 20 günlük bir süre zarfında yapıldığına değinen Nurullah Özkan, A’dan Z’ye Fen laboratuvarının kurulmasına tam destek sağlayan Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına ve Başkan Ahmet Aydın’a teşekkür ettiklerini dile getirdi.

 

Kaymakam Alper Balcı’da Laboratuvarı gezerek öğrenciler ile bir süre sohbet etti. Göreve geldiği günden bu yana Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının eğitim alanında yaptığı destekleri yerinde gördüğünü ve bundan dolayı memnun olduğunu dile getirerek eğitime sağladıkları desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir’de öğrenci ve öğretmenlerle sohbet ederek açılan Fen Laboratuvarının hayırlı olmasını diledi. Katkı sağlayarak laboratuvarın açılmasını sağlayan Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına teşekkür etti. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Haber Galeri Eklenmemiş.