Blog

Manşet • ODAMIZDAN SAFRANBOLU TSO YA ZİYARET

  Odamız meclis Üyelerince Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odasına ziayette bulunuldu. Ziyarettte Kardeş Oda Protokolü imzalandı.

  İki bölgenin Turizm Potansiyeli ve altyapısı hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Yöresel Ticaretlerin ne düzeyde olduğu hakkında bilgiler paylaşıldı.

  Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Turis...

  blog 24 Eylül 2018 Manşet 0 Yorum
 • ODAMIZDAN TEŞEKKÜR MESAJI

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurlu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Ürgübe 7.750,000 TL Tutarında Okul Sözü vermiş olup 2018 yılı içerisinde temeli atılacaktır. Ürgüp Belediyemiz Rifat Başkanımızın bu katkısına karşılık Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odamızın Bulunduğu Caddenin İsmini M. ...

  blog 29 Ağustos 2018 Manşet 0 Yorum
 • BEYPAZARI TİCARET ODASINDAN ZİYARET

  Beypazarı Ticaret Odası Yönetimi Odamızı ziyaret ederek kardeş Oda Protokolü imzaladık. Beypazarı ve Ürgüp'ün durumları hakkında bilgi alışverişi yaptık. İki Odanın yapmış olduğu iyi uygulamaları kendi Odalarında uygulayabilme imkanları değerlendirildi ve Misafirlerimize bölgemizin güzellikleri gezdirildi.

  blog 19 Temmuz 2018 Manşet 0 Yorum
 • TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNDEN ÜRGÜP’E OKUL

  11 Ağustos 2017 Tarihinde Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası olarak düzenlediğimiz Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreninde Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet AYDIN TOBB Başkanımız Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLUNDAN ÜRGÜBE Bir Okul yapması talebinde bulunmuştur. Sayın TOBB Başkanımız Rifat HİSARCIKLIOĞLU konuşmasında en ...

  blog 14 Şubat 2018 Manşet 0 Yorum

1 2 3 ...9 İleri